Latviešu tradicionālo rotaļu pamācības ar muzikālo pavadījumu

 Ejam rotaļās!

           Iešana rotaļās vienmēr bijusi jautra izkustēšanās. Lai arī vēsturiski tā nebija bērnu nodarbošanās, bet visas saimes paaudžu izprieca, šis izdevums īpaši paredzēts pirmsskolas un jaunāko klašu skolēniem, kad zināšanas lielā mērā tiek iegūtas ar tēlainu nodarbību palīdzību. Izdevuma idejas autore, folkloriste Ilga Reizniece, kura jau gadiem latviešu tradicionālās rotaļas māca bērniem, uzskata, ka bērnībā iepazītais rotaļās iešanas ceļš, gadiem ritot, mazos rotaļniekus aizved arī līdz dančiem.

Ejam rotaļās! ir ilustratīvs rotaļu soļu un kustību apkopojums četrdesmit kartiņās, kurām pievienots kvadrātkods ar attiecīgo skaņas celiņu. Kopā te iekļautas desmit rotaļu pamācības: Kas dārzā, Suņi zaķim pēdas dzina, Rīga dimd, Tradiridiritam, Dzērves kāsī, Beķer, cepti kliņģerīši, Skaisti dziedi lakstīgala, Mēs ejam, Parād‘, mazais balodīti un Savas acis izraudāju.

Kompaktais A5 formāts ērti ļauj izdevumu ņemt līdzi, kad dodamies dabā. Rotaļu muzikālo materiālu var atskaņot ne tikai mobilajā telefonā, bet arī datorā, kur, ja nepieciešams, attēlus var palielināt lielākas auditorijas vajadzībām.

Ilgas Reiznieces idejas zīmējusi Iveta Mielava, un skaņu režisora Egona Kronberga vadībā iedziedājuši Ilgas audzēkņi Mārieta Ločmele, Sāra Šmite un Dāvis Šmits.

 

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Ejam rotaļās!

  • Ražotājs: Latvija
  • Modelis: 9789934895739
  • Pieejamība: 100
  • 10,00€

  • Bez nodokļa: 8,26€